Yazılım Hizmetlerimiz...

Şirketlerin olmazsa olmazı olan yazılım hizmetlerini gerek kendi bünyemiz içinde geliştirdiğimiz programlarla, gerekse de alanında lider kuruluşların yazılımlarını üstün hizmet kalitemizle sizlere ulaştırıyoruz. Ürünlerimizle ilgili soru veya sorunlarınızda daima size en iyi cevabı verecek ve sorununuzu en hızlı şekilde giderecek ekibimiz, her zaman kaliteli ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla sizler için hazır beklemektedir.

   Teknik Servis Hizmetlerimiz...

Bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini markaya bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktadır. İlkemiz teknolojik sorunlardan veya kişisel hatalardan mağdur müşterilerimize en optimist çözümleri sunmaktır. Markalı - markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

   Satış Hizmetlerimiz...

Descom bilgisayar olarak yazılım ve teknik servis hizmetlerinin yanında sektöründe en iyiler arasında yer alan üretici firmaların yazılım/donanım ve network ürünlerinin ,bayilik ve yetkili iş ortaklığı kapsamında satış, kurulum ve destek hizmetlerini vermektedir.